skip to Main Content
Ankara Mezar Modelleri

Ankara Mezar Modelleri

Ankara Mezar Modelleri firmalarının en iyileri arasında yer alan Desen Mermer Granit sizlere mükemmeli sunabilmek adına çalışmalarını sürdürüyor. Ankara Mezar Modelleri diyerek arattığımızda çıkan modelleri görebilsek de hangi mezar modeli ne işe yarar, sizlere geniş kapsamlı bir açıklama bulmanız yeteri kadar mevcut değil. Bu nedenle sizlere modellerimizi tanıtırken kullanım alanlarını ve görsellerini de sizlerle paylaşıp kafanızdaki mezar modelini oluşturmanıza yardımcı olacağız.

Ankara Mezar Modelleri

Ankara Mezar Modeli bakımından rakiplerine kıyasla pek çok model bulunduran Desen Mermer Granit sizlere en iyiyi sunmaktadır. Ankara Mezar Modeli açısından sunduğumuz seçenekler sizlerin seçim yapmanıza yardımcı olacak ve hangi mezarı ne için aldığınızı bilecek durumuna gelmeniz için sizlere bu bloğu kısaca açıklayacağız. Desen Mermer Granit olarak sizlere kısa bir hatırlatma yapalım sadece mezar modelleri olarak değil aynı zaman mutfak tezgahı modellerimize de göz atıp bizleri arayıp internet sitesinden gördüğünüzü bildirmeniz halinde sizlere ekstra indirim seçenekleri sunuyoruz.

35 yıllık tecrübesi ve deneyimi ile fabrikası Ankara’nın Yenimahalle ilçesine bağlı Yuvaköy Mahallesinde bulunmaktadır. İmalatınız yaptığımız mezarların kalitesini sizlere garanti ediyoruz. Sizlere pek çok mezar modeli sunduğumuz gibi mutfak tezgahı sektöründe de en iyi satıcılar ve montajcılar arasında yer alıyoruz. Her geçen gün genişlettiğimiz kadromuz ile büyümeye devam ederken tecrübelerimize tecrübe katıyoruz.

Mezar Modelleri 

Firmamız bu zamana kadar oluşturduğumuz modeller ile sizlerin takdirini kazandı. Mezar yapımı konusunda usta ekiplerimiz dayanıklı modelleri oluşturuyoruz. Doğal taşlar ile birlikte farklı modelleri inşa ediyoruz. Şimdi gelin birlikte mezar çeşitlerimizi inceleyelim.

Aile Mezar Modelleri

Aile mezar Modelleri

Mezar modeli olarak genelleme yaparsak, iki kişilik ve çoklu yapılan mezar olarak adlandırdığımız, Aile mezar modeli olarak geçmektedir. Aile mezar modelleri genelde granit mermer ve traverten doğal taşlar tercih edilmektedir. Tercih etmeniz halinde en kısa süre içerisinde üretip montajını yapacağımızdan şüpheniz olmasın. Aile Kabir Modelleri en az iki kişilik ve isteğe göre artabilen mezar modellerimiz arasında yer alır. Aile mezar modelleri genel de aynı soydan insanların ölümden sonra da birlikte olma isteğiyle bizden talep ettiği mezar çeşitleridir. Bu mezar modelinin yapımında kullanabilecek tüm doğal taş, mermer ve granit gibi seçeneklerimiz sizlere mevcut durumdadır.

Beyaz Mermer Mezar Modelleri

beyaz mermer mezar modeli

Beyaz Mermerden üretimini sağladığımız mezar modellerinde aradığınız tüm mezar modellerine (blok mezar, aile mezarı, çift katlı, üç katlı vb.) gibi seçeneklerin hepsini görebilirsiniz. İstemeniz halinde sizlere belirtilen iş günü içerisinde yapacağımızın sözünü veriyoruz. Sizlere bir çok seçenekleri ile sunduğumuz Beyaz Mermer Mezar Modellerinde bir çok modelimiz mevcuttur. Dilerseniz; blok, aile kabri, iki katlı, üç katlı olarak talep etmeniz halinde hemen imalatınıza başlar sizlere verdiğimiz iş günü içinde üretimi ve montajını tamamlarız.

Mermerler, ülkemizde oldukça fazla olan doğal taşlardan biridir. Fazla olması ve kolay işlenip şekil alması sebebiyle uygun fiyatlı olup en çok inşa ettiğimiz sistemlerdir. Beyaz renkli olup kendi içerisinde gruplara ayrılır. Muğla beyazı, Uşak ve Afyon beyazı olarak karşımıza çıkar. Uşak beyazdan oluşturduğumuz modeller diğer türlere göre oldukça dayanıklı olup uzun süre kullanım sağlarsınız. Diğer mermerlere göre maliyeti yüksektir ama dayanıklı olması sebebiyle bu farkı kapatır.

Normal şartlarda mermerler olumsuz hava koşullarından etkilenen bir yapıya sahiptir. Bu sebeple belli bir zaman sonra yüzey üzerinde sararma ve kararma olur. Ayrıca yağmur ve kar yağışları ile birlikte toprak ıslanır. Islanan toprak yüzeye baskı yaparak çatlamalar meydana getirir. Bu gibi durumları yaşamamak için firma hem doğal taşlarını birinci sınıf malzemelerde oluşturmayı tavsiye ederiz. En önemlisi doğru bir şekilde montajda oldukça önemlidir. Aksi takdirde belli bir süre sonra çatlamalar veya yan yatmalar meydana gelir.

Blok Mezar Modelleri

Blok Mezar Modeli C-32

Blok Mezar Modelleri, diğer modellere kıyasla kalın doğal taşlardan yapılıyor. Bu nedenle diğer mezar modellerinden daha sağlam ve daha uzun ömürlü olmasıyla öne çıkıyor. Sizlere önerebileceğimiz bir mezar modelidir. Bakımı kolay ve uzun ömürlüdür. Diğer mezar modellerine göre daha kalın taşlar ile yapılmış ve daha kaliteli mezar modeli olarak da bilinir. Uzun ömürlü olması ile bilinen Blok Mezar Modeli normal mezar modellerine göre 3 kat daha uzun ömürlü ve dayanıklıdır.

Blok mezarlar, kalın mezar türü olup inşası ve maliyeti farklıdır. Mermer, granit ve travertenden oluşturduğumuz sistemleri dilediğiniz renklerde meydana getiriyoruz. Blok mezarlar oldukça dayanıklı olup uzun süre kullanım sağlayabilirsiniz.

Beşlik Mezar Modelleri:

Beşlik Mezar Modelleri - 46

Bizlerden talep etmeniz halinde sizlere belirttiğimiz iş günleri içerisinde yapıp montajını yapacağımızdan hiç şüpheniz olmasın. Çoğu firmanın üretimini yapmadığı ama bizim sizlere sunduğumuz bu mezar modeli de bizim tavsiyelerimiz arasında yer almaktadır. İnternet sitemizden görüp yaptığınız aramalarda ekstra indirim uygulanmaktadır.

Granit Mezar Modelleri

Granit Mezar Modeli 27

Granit Mezar Taşları, mermer mezarlara göre daha sağlam olmasıyla öne çıkıyor. Genel de müşterilerimiz uzun ömürlü istedikleri mezar seçiminde Granit Mezardan yana tercihlerini bizlere bildirmektedir. Mermer taşlara göre daha uzun ömürlü olan Granit taşlar, doğal taşlar arasında en çok tercih edilen modelimizdir. Uzun ömürlülüğü ve şık görselliği ile bilinen Granit Mezar modelleri ile sizlere en iyi tasarımları sunuyoruz. Granit taşları yüksek dayanım  gösteren sert kayaçlardır. Su emmeyerek yağmur kar yağışlarından etkilenmez. Bu sebeple müşterilerimizin en çok tercih ettiği modeller arasındadır.

Sizlerde sevdiklerinize son görevinizi yapmak istediğiniz mezar taşları, baş taşı modelleri gibi bir çok seçenekleri, Web Sitemizde bulabilirsiniz ve dilediğiniz takdirde bizlerle iletişim kurabilirsiniz. Avantajlı fiyatları kaçırmamak için İnternet Sitemizden görüp yaptığınız aramalarda sizlere ekstra indirim uygulamaktayız. Mezar Modellerinde sektörünün öncüsü olan Desen Mermer Granit, sizlere Ankara Mezar Fiyatları hakkında bilgi verebilir ve sizlere kendi fiyatlarını söylerken en ucuz fiyata en kaliteli mezarı temin edebilir. Rakiplerimize kıyasla sürümden kazanmayı tercih ediyor ve sizlere en uygun mezar fiyatı seçeneklerini sunuyoruz. Bizlerden daha fazla bilgi almak için Web Sitemizi ziyaret edebilir gerekli görmeniz halinde iletişime geçebilirsiniz. Aynı zaman da mutfak tezgahı modellerimizi incelemeniz sizlere ekiplerimiz tarafından önerilmektedir.

Back To Top
Sohbete Başla
Yardıma İhtiyacınız Var Mı ?
Merhaba Mezar Modelleri Hakkında bilgi almak ister misiniz?
Call Now ButtonHemen Ara