skip to Main Content
Ankara Mezarcılar

Ankara Mezarcılar

Ankara mezarcılar olarak yer aldığımız bu sektörde farklı mezarlar üretip tasarlayarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını yerine getiriyoruz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız ile sizlere dayanıklı modeller bir ayara getiriyoruz. Ankara mezarcılar olarak çalışanlarımız için gereken önlemleri alarak iş sağlığı güvenliği konusunda tedbirler alıyoruz. Modern teknolojimizi birinci sınıf doğal taşlarla buluşturuyoruz. Böylelikle uzun ömürlü modelleri meydana getiriyoruz.

Ankara Beyaz Mezar Modelleri

Desen mermer olarak beyaz renginin büyüsü ile sizlere mermer mezar modelleri oluşturuyoruz. Dayanıklı ve sağlam olup birçok müşterimizin tercihleri arasında yer alır. Mermer mezarlar rezervi çok olduğu için uygun fiyatlı modellerdir. Kolay işlenip şekil alabilmesi ile de maliyetinin düşük olmasının sebeplerindendir. Mermer mezarlar yağmur kar ve rüzgardan çabuk etkilenir. Bu yüzden zaman içerisinde sararmalar veya kararmalar oluşur.

Uşak Beyazı Mermeri: Saf beyaza yakın rengi vardır. Kalitesi ve sağlamlığı oldukça fazladır. Böylelikle uzun süre kullanım sağlar. Uşak beyazından oluşan mermer mezarların fiyatları diğer renklerine göre fazladır. Kalitesi ve görünüşü ile bu farkı rahatlıkla kapatıyoruz.

Afyon Beyazı Mermeri: Açık renkli gri tonlara yakın rengi vardır. Sağlam ve işlemesi kolay olduğu için bu mezar modelleri oldukça uygundur. Sitemizi ziyaret ederek birçok örneklerimizi görebilirsiniz.

Muğla Beyazı Mermeri:  Muğla ilimizde rezervi bulunur. Açık grimsi tonları vardır. Yatay hafif renk karışımları olan bu mezar modelleri uygun fiyat seçenekleri vardır.

Ankara Mezarcılar

WhatsApp Image 2020 06 05 at 18.55.43 2 Ankara Mezarcılar

Granit mermerler sert yapılı volkanik kayaçlardır. Yüksek maliyet olup en dayanıklı ve sağlam mezar modelidir. Siyah gri ve kırmızı renklerinden oluşur. Yapısı gözenekli ve benekli olduğu için mezarlar üzerinde aşınma ve çizilmeler meydana gelmez. Feldspat ve kuvarslardan meydana geldiği için dayanıklı bir mezar modelidir. İşlemesi ve taş malzemesi maliyetli olduğu için yapım işleri masraflıdır.

Mezar Taşı Seçimi

Mezar taşı seçimi yaparken sert ve dayanıklı olmasına özen göstermeliyiz. Bu yüzden sert mermer ve granit tercih etmekte fayda vardır. Çünkü hava şartlarından etkileme yaşamazsınız. Böylelikle sararma ve kararmalar meydana gelmez. Desen mermer granit firması olarak sizlere kusursuz modeller inşa ediyoruz. Bu sayede birçok müşterimizin takdir ve beğenisini kazandık.

Back To Top
Sohbete Başla
Yardıma İhtiyacınız Var Mı ?
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Call Now ButtonHemen Ara