skip to Main Content
Ankara Mezarcılar

Ankara Mezarcılar

Ankara mezarcılar denilince akla ilk olarak tabi ki Desen mermer granit gelmektedir. Ankara mezar yapımı internet sitemizde yer alan tüm mezar modellerine erişebilirsiniz. Ayrıca çevrenizde ya da internet üzerinde görmüş olduğunuz mezar modellerini bizlere ileterek fiyat alabilirsiniz. Hoşunuza giden tasarımı bize bildirmeniz yeterlidir.

Ankara Mezarcılar

Firmamız Ankara mezarcılar odası üyeleri arasında yer almaktadır. Mezarcılar Oda üye listesinde zaten ilk başta “Mustafa ÖZDEMİR” ismi ile firmamızı görebilirsiniz. Desen Mermer Granit, tüm işlerini yasal çerçeveler dahilinde yapmaktadır. Mevsimlik mezarcılardan asla değiliz. Yaz boyunca mezar yapar kışın ise yaza hazırlık yaparız. Mezarlıkların kış aylarında kapatıldığı zaman bizlerde yaz için çalışırız.

35 yılı aşkın süre boyunca bir aile şirketi olarak her zaman en kaliteli mezar yapımı konusunda ustalaştık. Karşıyaka mezar yapımı denilince de akla ilk olarak Desen mermer granit gelmektedir. İşlerimizi her zaman en kısa sürede gerçekleştirmekteyiz.

Karşıyaka Mezarcılar

Demiş olduğumuz gibi firmamız Ankara karşıyaka mezarcılar, denilince akla ilk gelen firmalardandır. Karşıyaka mezarlığı içerisinde yer alan mezarlara baktığınız zaman firmamızın logosunu ya da ismini göreceksiniz. 1.sınıf kaliteli ve uygun fiyatlı mezar yapımı konusunda sektörümüzün en iyi firmasıyız. Mezar ustalarımız ile hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz. Garantili mezar yapımı konusunda sektörümüzde yer alan güvenilir mezarcılar arasında yer almaktayız.

Mezar yapımı sonrasında gerçekleşen herhangi bir çökme veya kayma gibi sorunlarda ücretsiz destek sunmaktayız. Tüm model, fiyatlar ve sorunlarınız için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Sizler mermer mezar, granit mezar doğal taş modellerimiz ile hizmet vermekteyiz.

Ankara Mermerciler

Ankara Yuva Köy Mermerciler sitesinde yer alan fabrikamızla başta başkentimiz olmak üzere Türkiye’nin her yerinde yer alan mezarlıklara hizmet vermekteyiz. Ankara mezar yanı sıra ayrıca mutfak tezgahı, inşaat, küpeşte, mermer masa ve sehpa yapımı konusunda da sizlere hizmet vermekteyiz.

Yapmış olduğumuz tüm işlerimizde kalite ve emniyet ön planda yer almaktadır. Ürünlerimizin ileri de bir problem yaşatmaması adına dübel ve ek yapıştırıcılar ile desteklenmektedir. Firmamızı asıl seçmeniz gereken sebep ise profesyonel işçilik ve kalitesinden dolayıdır.

Mezar Çeşitleri

Birbirinden farklı mezar çeşitler ile başta Ankara olmak tüm Türkiye’ye hizmet vermekteyiz. Mezar çeşitleri;

Back To Top
Sohbete Başla
Yardıma İhtiyacınız Var Mı ?
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Call Now ButtonHemen Ara