skip to Main Content
Ankara Beşlik Mezar Modelleri

Ankara Beşlik Mezar Modelleri

Ankara beşlik mezar modelleri olarak firmamız dayanıklı ve sağlam ürünler üreterek sizlere geniş fiyat yelpazesi sunuyor. Geçmişten bu yana gelişen teknoloji ile birlikte birçok tasarımları meydana getirdik. Ankara beşlik mezar modelleri olarak sizlere kusursuz ve titiz bir işçilik oluşturarak çalışıyoruz. Montaj esnasında yaşanabilecek tehlikeler için firmamız iş sağlığı ve güvenliği konusunda ciddi tedbir aldı. Bu bakımdan işimizi ve sizleri seviyor ve önemsiyoruz. Birinci sınıf malzeme kullanarak ürünlerin iklim şartlarına dayanıklı olacak şekilde oluşturuyoruz. Sizler de sevdiklerinizin mezarlarını yaptırmak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçmeyi unutmayınız.

Geçici Mezar Taşı Nasıl Olur?

Geçici mezarlar definin yeri belli olması için isimli bir taş ile belli bir süre oluşturulan taş modelidir. Mezarın eni ve boyu diğer mezarlara göre aynı şekilde oluştururuz. Geçici mezar baş taşı 2 cm veya 3 cm kalınlıkta oluştururuz. Ya da müşterilerimiz dilediği seçenekler doğrultusunda da hareket ederiz.

Defi İşleminden Sonra Ne zaman Mezar Yaptırmalıyım?

Defi işlemi biten bir cenaze sonra mezar hemen ardından yapılmaz. İlkönce toprağın çökmesi gerekir. Daha sonra bir kış süresi veya 1 yıl kadar bir süre beklemek bizim için yeterli süredir. Daha erken yapılan mezar türleri dayanıklılık bakımından yeterli olmayacaktır. Bu sebeple müşterilerimize beklemeleri için tavsiye ediyoruz.

Neden Granit Mezar Seçmeliyim?

Güzelliği estetik duruşu ve dayanıklılığı ile dünyanın en mükemmel taşıdır. Granit, elmastan sonra en sert taştır. Bu bakımdan bu taştan oluşturulmuş mezarlar iklim şartlarına ve olumsuz hava olaylarına oldukça dayanıklıdır. İçerisinde zengin kristal mineraller barındırır. Granit mermerler magmatik bir kütledir. Bu yüzden yüzeyinde çizik oluşturmaz. Aşınmaz, çatlamak ve kırılmaz yapıdadır. Asit ve bazlar ile tepkimeye girmedikleri için yağmur sularından etkilenmez. Aynı şekilde mezar üzerinde sararma ve kararma olmayacaktır. Mermerler ise iklim şartlarından etkilenir. Belli bir süre sonra yüzeyinde sararmalar oluşacaktır. Granit kadar dayanıklılığı olmadığı için yana yatma gibi sıkıntı oluşturacaktır. Granit mezarlara göre biraz daha uygundur. Fakat granit mezarlar dayanıklılık ve sağlamlığı ile bu farkı çok iyi derecede kapatır.

Back To Top
Sohbete Başla
Yardıma İhtiyacınız Var Mı ?
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Call Now ButtonHemen Ara