skip to Main Content
Ankara Granit Mezar Modelleri

Ankara Granit Mezar Modelleri

Ankara granit mezar modelleri olarak yer aldığımız bu sektör de başarılı modeller ve tasarımlar oluşturduk. Etkin olduğumuz süreç boyunca birçok kişinin istekleri ve sorunları ile ilgilendik. Modern teknolojimizi birinci sınıf ürün kalitesi ile birleştirerek hareket ettik. Ankara granit mezar modelleri bakımında birçok başarılı projelere imza atarak bu sektör de lider firma olmayı başardık. Bilgi birikimleri ve tecrübelerimizi modellerimizde inşa ederek titiz ve kusursuz işçilik ortaya çıkardık. Desen mermer firması olarak çalışma arkadaşlarımız için oluşabilecek tehlikelere ciddi önlemler aldık. Bu sebeple işimizi ve çalışanımızı önemsiyorum. İş sağlığı ve güvenliği konusunda önlemler alıyoruz.

Granit Mezar Modeli

granit mezar Ankara Granit Mezar Modelleri

Granit mezarlar sert bir kayaç türüdür. Feldspat ve kuvarstan meydana gelen volkanik kayaçtır. Sağlam ve dayanıklı olmasından ziyade uzun süre kullanım sağlar. Ayrıca yağmur ve kar gibi hava şartlarından etkilenmez. Bu sebeple ekstra bir bakım hizmetine ihtiyaç duymazsınız. Granit mezar modelleri işçiliği ve kalitesi bakımından diğer modellere göre maliyeti yüksektir. Bir defa yapılacak olan bu mezar olarak en kalitesini ve en iyisi seçmek sizin yararınıza olacaktır. Benekli ve gözenekli yapısı ile çizilmez ve aşınmaz. Su ile temas ettiğinde yüzeyleri kararmaz. Farklı renk seçenekleri mevcuttur. Keskin ve parlak görüntüsü ile yapısında toz biriktirir. Ayrıca esnek yapıda olduğu için çatlamaz ve kırılmazdır. Maliyetini sonuna kadar hak eden bu mezar türünü soğuk havanın hakim olduğu bölgeler de müşterilerimize tavsiye ederiz. Sizler de modellerimizi görmek isterseniz sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Beyaz Mermer Mezar Modeli

Mermerler, ülkemizde rezervi çok olan taşlardır. Beyaz renginin vermiş olduğu görsel çekicilik ile mezar modellerini inşa ederiz. Rezervinin çok olması ve işçiliğinin kolay olup çabuk şekil alması ile uygun fiyatlıdır. Beyazın tonları ile oluşturduğumuz birçok mezar çeşidi vardır. Bunlardan bazısı Afyon beyazı, Muğla ve Uşak beyazıdır.

Uşak Beyazı: Saf beyaz rengine yakındır. Kalitesi ve sağlam olması ile mermer mezar türlerine göre maliyetlidir.

Afyon Beyazı: Sağlam ve gri tonlar da rengi vardır. Kolay işlenip şekil alır.

Muğla Beyaz: Fiyatı bakımından ucuz modellerdir. Uşak beyazına göre daha açık gri renklidir.

Back To Top
Sohbete Başla
Yardıma İhtiyacınız Var Mı ?
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Call Now ButtonHemen Ara