skip to Main Content
Karşıyaka Mezar Yapımı

Karşıyaka Mezar Yapımı

Karşıyaka mezar yapımı olarak yer aldığımız bu sektörde farklı modeller inşa edip sizlerin istek ve ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Etkin olduğumuz süreç boyunca bilgi birikimlerimi ve tecrübelerimiz ile sizlere kusursuz işçilik oluşturduk. Karşıyaka mezar yapımı olarak firmamız personellerimiz için gerekli iş sağlığı ve güvenliği konusunda tedbirler alıyor. Müşteri memnuniyeti öncülüğünde hareket ettiğimiz bu sektörde mezar taşı ve modelini dikkatle oluşturuyoruz. Sitemizi ziyaret ederek mezar modelleri hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Mezar Yapım İşleri Konusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Mezar temeli oldukça önemli husustur. Vefat eden kişinin defnedileceği alan gidip eğimli olup olmadığına dikkat ederiz. Daha sonra etrafındaki toprakları boşaltarak sert zemin oluştururuz. Sert zeminin üzerine güçlendirilmiş betonu atarız. Bu neden mezar yapımı öncesi temelini sağlam oluştururuz. Mezar taşı seçimi konusunda sert mermer ve ya granit tercih etmek sizin için faydalıdır. Çünkü hava şartlarına yağmura, rüzgara ve kara karşı dayanıklı olup zaman içerisinde yıpranmalara meydana gelmez. Bazı mezar modelleri nemli havalardan ya da soğuk havalardan etkilenir. Topraklar mezar taşına baskı yaparak yan yatma olayı gerçekleşir. Bu sebeple müşterilerimize granit mezar yada sedef mermerden oluşan modelleri öneririz.  Mezar Montajı taşları bir araya getirirken mutlaka kolonlara ve köşelere dikkat ederiz. Vidalama ya da tarama sistemi uygularız. Daha sonra toprak ve taşların arasına beton doldururuz. Mezar yapım işlerinde kullanılacak malzemeler özenle ve dikkatle seçilmesi gerekir. Granit ve mermerlerin yapı malzemeleri oldukça farklıdır. Bunlara dikkate alarak hareket ediyoruz.

Aile Mezar Modelleri

karsiyaka aile mezarligi Karşıyaka Mezar Yapımı

Desen mermer granit firması olarak mezar modellerini özenle oluşturuyoruz. Müşterilerimizin isteği üzerine oluşturduğumuz modelleri farklı taşlar ile bir araya getiriyoruz. Granit mermer ya da traverten seçenekleri sunarak meydana getiriyoruz. İki kişilik ya da aile mezar olarak nitelendirdiğimiz bu modelleri modern teknoloji ile dayanıklı ürünleri oluşturuyoruz. Böylelikle siz değerli müşterilerimizin takdir ve beğenisini kazanmış olduk.

Ankara Beyaz Mezar Modelleri

Mermerler ülkemizde çokça rezervi olan taşlardır. Kolay şekil alması ve göze hitap etmesi ile müşterilerimizin tercih ettiği modeller arasında girmiştir. Mermer mezarlar sert ve kaliteli modellerdir.  Beyaz renginin büyüsü ile oluşturduğumuz yüksek kaliteli ürünlerdir.

Back To Top
Sohbete Başla
Yardıma İhtiyacınız Var Mı ?
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Call Now ButtonHemen Ara